Panele fotowoltaiczne Bruk-Bet – polska jakość i zaawansowana technologia

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zacznijmy od kwestii technicznych, czyli tego, co odgrywa najważniejszą rolę dla każdego inwestora. 

Efektywność paneli fotowoltaicznych Bruk-Bet potwierdza aż potrójny test elektroluminencyjny. Firma testuje każde ogniwo nie tylko na etapie produkcji, ale również przy wyborze komponentów, sprawdzając je pod kątem czystości krzemu. W rezultacie wchodzące w skład modułu ogniwa nie mają żadnych mikropęknięć. Ich struktura krzemowa cechuje się najwyższą możliwą jakością.

Co więcej, na powierzchni paneli zastosowano specjalną, innowacyjną powłokę. Nie wymaga ona mycia, a jednocześnie chroni przed zaleganiem śniegu. Dzięki temu nie ma potrzeby odśnieżania paneli. Śnieg opada samoistnie i to zdecydowanie szybciej niż w przypadku produktów pochodzących z Chin.

Przejdźmy jednak do twardych danych. Zgodnie z przeprowadzonymi testami, roczna produkcja energii z panelami fotowoltaicznymi Bruk-Bet osiąga:

  • 115% przy instalacji skierowanej na południe;

  • 150% przy instalacji ułożonej na trackerach solarnych.

Dodatkowo zapewniamy utylizację paneli Bruk-Bet w cenie instalacji.

Czy grubość ramy modułu ma znaczenie?

Kolejną cechą, która wyróżnia sprzęt od tego producenta, są dostępne wymiary ram modułu fotowoltaicznego. To jeden z podstawowych elementów paneli, którego rozmiar powinien być dopasowany do wielkości samego modułu.

  • Bruk-Bet jako jedni z nielicznych na rynku oferują panele fotowoltaiczne w ramie o grubości 40 mm. Zapewniają one większy poziom bezpieczeństwa przy zastosowaniu bardzo dużych modułów. Jednocześnie wszystkie panele tego producenta wykazują wyjątkową odporność na ekstremalne obciążenia statyczne i dynamiczne.

Dla porównania, u konkurencji maksymalna grubość ramy wynosi od 30 do 35 mm, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, np.
w przypadku dużej powierzchni modułu i intensywnych zmian pogodowych.

Polskie pochodzenie i niezawodność paneli fotowoltaicznych Bruk-Bet

  • szybka obsługa techniczna i wymiana modułów bez konieczności transportowania ich do Chin, aby zweryfikować usterki;

  • większa pewność bezawaryjnego i sprawnego działania systemu PV, który pracuje minimum przez 25 lat;

  • ułatwiony kontakt z producentem, możliwość wglądu w atesty i certyfikaty wytrzymałościowe;

  • starannie sprawdzona jakość komponentów, w tym ogniw fotowoltaicznych sprowadzanych z zagranicy.

Gwarancja potwierdzona certyfikatem

Na koniec trzeba wspomnieć, że Bruk-Bet Fotowoltaika oferuje aż 25-letnią lub nawet 30-letnią gwarancję na swoje produkty (potwierdzoną certyfikatem). To niezwykle ważny czynnik, który zawsze wymaga uwzględnienia przy wyborze urządzeń do instalacji PV.

Poza sprawnym działaniem sprzętu, gwarancja na fotowoltaikę daje pewność utrzymania mocy na poziomie nie niższym niż 83% parametru wyjściowego. Efekt? Duże oszczędności nawet przez kilkadziesiąt lat od instalacji paneli(!).

Podsumowując, Bruk-Bet Fotowoltaika to sprawdzony, godny zaufania producent paneli fotowoltaicznych. Nowoczesna technologia, świetne wyniki w testach i polskie pochodzenie marki to główne powody, dla których zdecydowanie warto postawić na jej rozwiązania.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia siedziby firmy Prowable Sp. z o.o., która mieści się przy ul. Skarszewskiej 4 w Kaliszu.

 

Udostępnij wpis swoim znajomym!

Kalkulator Fotowaltaiki

Masz pytania? Zadzwoń: