• Kariera

    Z nami

    Kariera

Zostań częścią firmy PROWABLE

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która stawia na pracownika. Specjalizujemy się w najnowszych systemach fotowoltaicznych, klimatyzacji, ogrzewania i systemach rekuperacji. Gwarantujemy pracę w gronie profesjonalistów, gdzie dużą wagę przykładamy do atmosfery pracy.
Jeśli poszukujesz miejsca do rozwoju osobistego i zawodowego to dobrze trafiłeś!

Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BRANŻA ENERGII ODNAWIALNEJ

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości branży OZE / Mile widziane doświadczenie w branży OZE lub obsłudze klienta;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży
  • Umowę o pracę / Własna działalność
  • Pracę w młodym zespole
  • Narzędzia pracy, niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prowizje od sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami
  • Bezpośredni kontakt z Klientami biznesowymi oraz indywidualnymi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Przygotowywanie ofert
  • Dojazd do klientów oraz firm
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Uczestnictwo na targach i szkoleniach
  • Zawieranie umów handlowych
  • Raportowanie własnej sprzedaży

Nie czekaj! Wyślij do Nas swoje CV i dołącz do Naszego zespołu.

SERWISANT / MONTER UKŁADÓW KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

  • Doświadczenie w montażu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Estetyka pracy
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

Oferujemy:

  • Szkolenia
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne narzędzia pracy, niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań

* CV prosimy składać elektronicznie, po przez poniżej zamieszczony formularz kontaktowy lub osobiście w siedzibie naszej firmy

Skontaktuj się już teraz!