• Dofinansowanie

    Korzystne

    Dofinansownie

Dofinansowanie

jest to nieodpłatna i bezzwrotna forma pomocy.
Energia pozyskiwana z odnawialnych źródeł energii staje się coraz bardziej popularna, a co za tym idzie rozwija się również system dofinansowań takich inwestycji. Sama instalacja jest dość dużym wydatkiem, ale nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu skorzystać z różnych programów pomocowych, które w dużym stopniu mogą pokryć koszty inwestycyjne. Wykorzystanie takiej pomocy, umożliwi Państwu szybszy zwrot kosztów inwestycji i pozwali cieszyć się z oszczędności w rachunkach za prąd, czy ogrzewanie. Skontaktuj się z nami, a  udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i przygotujemy kompleksową wycenę. Pomagamy skorzystać między innymi z takich programów dofinansowań, jak:
Dofinansowanie fotowoltaika 2021
dofinansowanie do fotowoltaiki 2021

Program Mój prąd

Przydzielaniem dofinansowania na ogniwa fotowoltaiczne w ramach programu „Mój Prąd” zajmuje się Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. „Mój Prąd” to ogólnopolski program dofinansowujący zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. Aby z niego skorzystać osoby fizyczne mogą złożyć wniosek o wsparcie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej, jak również elementów dodatkowych tj.: magazyny energii, magazyny ciepła, systemu EMS / HEMS. Kwota dofinansowania, którą można uzyskać jest zależna od tego czy zgłasza się samą instalacje fotowoltaiczną, czy wraz z elementami dodatkowymi. W ramach tego programu można uzyskać bezzwrotną dotację na instalacje fotowoltaiczne – panele, inwertery, okablowanie, urządzenia do montażu, montaż oraz wymienione wyżej elementy dodatkowe. Warunkiem koniecznym skorzystanie z dofinansowania jest rozliczanie się z wyprodukowanej energii elektrycznej w systemie tzw. net-billing. Kwota dofinansowania jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym (PIT).  Nabór wniosków o dofinansowanie z tego programu można składać od dnia 15.04.2022 r. do 31.03.2023 r.

Więcej informacji na stronie: https://mojprad.gov.pl/

program dofinansowania fotowoltaika

Program czyste powietrze

Celem programu “Czyste Powietrze” jest ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, które powstają podczas ogrzewania domów jednorodzinnych wykorzystujących przestarzałe źródła ciepła i paliwo słabej jakości. Dotacja  wynosi do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania i 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania. Korzystając z tego programu możesz uzyskać dofinansowanie w formie pożyczki lub dotacji. Dofinansowanie jest skierowane do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.  Dofinansowanie jest również zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym (PIT).  Z Programu „Czyste Powietrze” możesz sfinansować między innymi:
  • wymianę starych źródeł ciepła (pieców i kotłów na paliwa stałe) oraz zakup i montaż nowych, spełniających wymagania określone w Programie,
  • przedsięwzięcia związane z minimalizacją strat ciepła (docieplenie przegród budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej),
  • instalację odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej),
  • montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Dofinansowanie fotowoltaika

Możliwość rozłożenia kosztów instalacji na raty

W naszej ofercie posiadamy również możliwość zakupów na raty.  Dzięki współpracy z bankiem, naszym Klientom oferujemy kredytowanie na bardzo korzystnych warunkach wraz z niskim oprocentowaniem i możliwość rozłożenia płatności nawet na 60 rat. Żadnych dodatkowych kosztów, decyzja kredytowa zostaję podjęta w kilkanaście minut. Oferta kierowana jest do osób prywatnych, firm  oraz rolników.
efl credit agricole

Leasing Crédit Agricole

Oferta ta skierowana jest dla przedsiębiorców którzy posiadają nadany numer NIP, a także dla osób prywatnych, rolników. Leasing jest udzielany na bardzo korzystnych warunkach dla naszych klientów na okres od 5 do 10 lat. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, mogą się Państwo skontaktować z nami telefonicznie lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego..
Dotacje fotowoltaika 2021

Program Energia+

Organizatorem programu jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program Energia Plus jest skierowany dla małych i średnich przedsiębiorstw, dla których koszty związane z energią elektryczną często mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego biznesu. Celem programu jest zmniejszenie negatywnego oddziaływania przedsiębiorstw  na środowisko naturalne, w tym głównie poprawa jakości powietrza, poprzez wsparcie przedsięwzięć  inwestycyjnych. Wnioski mogą składać przedsiębiorcy bez względu na wielkość firmy. W ramach programu przedsiębiorcy mają do dyspozycji częściowo umarzalne pożyczki. Kwota udzielanej pożyczki wynosi od 1.000.000 zł do 300.000.000 zł. Dofinansowanie jest zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym (PIT).

Skontaktuj się już teraz!

Jeżeli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje, zadać pytania, umówić się na spotkanie, zachęcamy do kontaktowania się telefonicznie lub mailowo. Nasz formularz kontaktowy jest również do Państwa dyspozycji.