• O nas

    Poznaj

    PROWABLE

Witaj w PROWABLE

Jako PROWABLE działamy w branży OZE od 2020 roku. Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość, do której Klientów chcemy przyzwyczaić już dzisiaj.

Instalacje, które proponujemy zapewniają ogromną ilość możliwości, szansę na oszczędności, a to wszystko przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacyjnych.

Nasza fachowa kadra pracownicza to osoby o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu. Z ich pomocą dobieramy najlepsze pod względem technicznym i ekonomicznym urządzenia, takie jak pompy ciepła, rekuperacje, klimatyzatory oraz panele fotowoltaiczne. Następnie, dzięki ich odpowiedniemu rozmieszczeniu zapewniamy Klientom możliwie najwięcej korzyści. Montaż nowych rozwiązań wykonujemy zawsze zgodnie z osobistymi preferencjami Klientów. Kiedy jednak widzimy lepsze propozycje, świadczymy fachowe doradztwo.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów zajmujemy się także pomocą w uzyskaniu dofinansowań. Jesteśmy w stanie zapewnić im uczestnictwo z jednym z wielu honorowanych przez nas programów dotacyjnych, co wiąże się z dodatkowymi oszczędnościami.

Świadczymy również usługi serwisowe. 

W przypadku jakichkolwiek problemów zajmiemy się naprawami, konserwacją oraz serwisem klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznych, rekuperacji oraz pomp ciepła. Dodatkowo świadczymy usługami termowizji.

Gwarantujemy przystępne ceny, kompetentną obsługę oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Pompa Ciepła Panasonic PROWABLE
ProWable-Energia_Fotowoltaika-Kalisz
Siedziba Prowable w Kaliszu

Współpracujemy z markami:

Kalkulator Fotowaltaiki

Masz pytania? Zadzwoń: