• Fotowoltaika dla domu

    Dla domu

    Fotowoltaika

Fotowoltaika dla domu Kalisz

Fotowoltaika do domu Kalisz – czy warto?

Coraz więcej osób interesuje się możliwością pozyskiwania energii z promieniowania słonecznego. Przyczyną wzrostu popularności tego rozwiązania stał się głównie system dofinansowań z funduszy Unii Europejskiej. Dotacje na fotowoltaikę to nie jedyny powód, dla którego warto w nią inwestować.

Korzyści dla właścicieli domów jednorodzinnych są oczywiste. Przede wszystkim pozyskiwanie energii z paneli fotowoltaicznych pozwala zmniejszyć wydatki na prąd.
A według analityków ceny za energię będą stale rosnąć – nawet do 2030 roku. Z tego względu ekologiczne systemy stanowią doskonałą inwestycję w przyszłość. Zaspokajają potrzeby domowników, a przy tym są dobre dla domowego budżetu. 

Nie czekaj – żyj oszczędniej z fotowoltaiką

Jakie są główne zalety fotowoltaiki dla domu?

  • Po pierwsze: niższe rachunki za prąd, co ma ogromne znaczenie w obliczu ciągłych podwyżek cen.
  • Po drugie: to ekologiczne źródło energii, które nie emituje zanieczyszczeń i jest korzystne dla środowiska.
  • Po trzecie: panele fotowoltaiczne są uniwersalne – produkują zarówno prąd, jak i energię cieplną (ogrzewają wodę).
  • Po czwarte: instalacja jest trwała, a sama inwestycja zwraca się już po kilku latach użytkowania.
  • Na koniec: nadwyżki wyprodukowanego prądu mogą być oddawane do sieci, co pozwala na ich późniejszy odbiór.

Koszt fotowoltaiki: ceny i dotacje

Koszt instalacji nie jest niski, jednak istnieje wiele programów wsparcia i ulg dla osób decydujących się na takie rozwiązanie. Wybierając fotowoltaikę w Kaliszu i okolicach
z PROWABLE, uzyskasz fachową pomoc w zdobyciu
dofinansowania. Na przykład program Czyste Powietrze jest skierowany do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub lokali wydzielonych w budynkach jednorodzinnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Z pomocą naszych profesjonalnych doradców i ich merytorycznym wsparciem, obniżysz koszty całej inwestycji. Za to cała kwota zwróci Ci się już po około 5 latach. 

Fotowoltaika dla domu w Kaliszu? Tylko z PROWABLE

Jeżeli chcesz poznać przewidywane koszty instalacji paneli z firmą PROWABLE, zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora fotowoltaicznego. To prosty sposób na poznanie potencjalnych kosztów, a także oszczędności po instalacji paneli. Jeśli jednak zależy Ci na ofercie dopasowanej do indywidualnych potrzeb, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy przeprowadzą audyt na miejscu i udzielą darmowych konsultacji.

PROWABLE stosuje sprzęty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych marek. Panele pozyskujemy przede wszystkim od polskich, renomowanych producentów. Z nami nie musisz się obawiać, że instalacja fotowoltaiczna nie spełni Twoich oczekiwań. Dajemy aż 20 lat gwarancji na nasze produkty

Wszystkie formalności załatwiamy za klienta, a sprzedawane przez nas niezawodne moduły i urządzenia są montowane tylko przez wykwalifikowanych fachowców. 

Partnerstwo Bruk-Bet PV

Pomagamy w dofinansowaniu!

Pracownicy firmy PROWABLE pomogą Państwu skorzystać z programów pomocowych, które w dużym stopniu mogą pokryć koszty inwestycyjne. Umożliwi to szybszy zwrot kosztów inwestycji i pozwali cieszyć się z oszczędności w rachunkach za prąd, czy ogrzewanie.

Kup na raty

W naszej ofercie posiadamy również możliwość zakupów na raty. Dzięki współpracy z bankiem, naszym Klientom możemy zaoferować kredytowanie na bardzo korzystnych warunkach z niskim oprocentowaniem. Możliwość rozłożenia płatności nawet na 60 rat. Wypełnij poniższy formularz, a przygotujemy i wyślemy do Ciebie ofertę w ciągu kilku minut!

Kupuj POLSKIE!

Panel fotowoltaiczny bruk-bet solar
Falownik brukbet-solar

Kupując Polskie produkty ,, Moduł + Falownik ” otrzymujesz 20 lat gwarancji produktowej oraz 25 lat na ich sprawność

Kalkulator Fotowaltaiki

Masz pytania? Zadzwoń: