• Rekuperacja Ścienna Prana

    Skuteczne

    Systemy rekuperacji

Rekuperacja PRANA

– w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz stale rosnącym zainteresowaniem tematem odnawialnych źródeł energii, jako firma PROWABLE z Kalisza, chcielibyśmy zaprezentować Państwu rozwiązanie problemu wentylacji pomieszczeń, a mowa tu o rekuperacji.

Rekuperator PRANA ma niebywale prostą zasadę działania, będąc przy tym urządzeniem bezobsługowym (tryb auto), nie wymagającym stałej kontroli użytkownika, dzięki czemu śmiało możemy nazwać go produktem innowacyjnym. Istotą działania rekuperatorów PRANA jest wymiana powietrza miedzy pomieszczeniem, a obszarem zewnętrznym budynku podczas której, dzięki zastosowanym filtrom, powietrze jest pozbawiane nieczystości, wirusów czy bakterii. Wyprowadza on z pomieszczenia zanieczyszczone powietrze w tym mikro cząsteczki kurzu i dymu, wprowadzając do środka czyste i świeże powietrze z zewnątrz. Wietrzenie pomieszczeń metodą tradycyjną (otwierania okien) skutkuje utratą do 30% kosztów ogrzewania zimą i 70% kosztów klimatyzacji latem. PRANA skutecznie rekuperuje powietrze, wymusza jego prawidłowy obieg, odprowadza z pomieszczenia nadmiar wilgoci eliminując parowanie szyb, ryzyko pleśni i zagrzybienia.

Postaw na świeże powietrze! Popraw swój komfort pracy oraz bezpieczeństwo, zarówno swoje, jak i osób przebywających w bezpośrednim otoczeniu. PRANA daje Ci taką możliwość! W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do odwiedzenia nas w Kaliszu przy ulicy Skarszewskiej 4 w Kaliszu lub skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

Kalkulator Fotowaltaiki

Masz pytania? Zadzwoń: