• Ozonowanie pomieszczenia

Specjaliści w ozonowaniu

Usługi oferowane przez naszą firmę są przede wszystkim kompleksowe i podlegają bezpiecznej likwidacji bakterii, wirusów, pleśni, roztoczy, zarodników, grzybów, alergenów, trujących związków chemicznych i nieprzyjemnych zapachów z otoczenia.

Problemy rozwiązujemy zarówno w prywatnych domach, mieszkaniach, biurach, samochodach jak i w hotelach, laboratoriach, szpitalach, magazynach oraz halach różnych firm.

Wykorzystujemy do tego utleniające właściwości ozonu, jak również specjalistyczną chemię. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i całkowite zaangażowanie, ponieważ bezpieczeństwo i pełna satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową.

Efekty ozonowania mieszkania

Ozonowanie mieszkania jest metodą, dzięki której można pozbyć się z pomieszczenia szkodliwych alergenów powodujących reakcje uczuleniowe czy problemy z górnymi drogami oddechowymi. Stosuje się je również, by odświeżyć zakażone powietrze, usunąć nieprzyjemne zapachy różnego pochodzenia (zarówno naturalne, jak i sztuczne), a także usunąć wszelkie szkodliwe związki organiczne. Ozonowanie mieszkania sprawia również, że z danego pomieszczenia zostają usunięte szkodliwe substancje.

Dzięki regularnemu stosowaniu tej metody dezynfekcji powietrze w danym pomieszczeniu jest znacznie czystsze, świeże i niweluje powstawanie wielu problemów zdrowotnych. Po dezynfekcji poprzez ozonowanie mieszkanie staje się miejscem bardziej bezpiecznym, szczególnie dla dzieci i osób starszych oraz ze zmniejszoną odpornością, które są narażone w szczególny sposób na szkodliwe działanie różnego rodzaju substancji. Czystsze i bogatsze w dobroczynne substancje powietrze sprawia, że lepiej się oddycha, a problemy zdrowotne dokuczają mniej (w przypadku chorób przewlekłych o charakterze nieuleczalnym).

 

Czy ozonowanie pomieszczeń jest bezpieczne?

Nasze ozonatory do pomieszczeń nie są oparte na szkodliwej i awaryjnej technologii płytek ceramicznych wytwarzających duże ilości wielotlenków azotu.

Dlatego ozon wydzielany przez nasze ozonatory (oparte na własnej konstrukcji lamp ozonujących) nie jest szkodliwy dla elektroniki, rybek akwariowych, roślin, obić tapicerskich (w tym skórzanych), obrazów, grafik, książek, starodruków. Ozon wydzielany przez nasze urządzenia nie odbarwia i nie niszczy tkanin.

Jesteśmy profesjonalistami dlatego doskonale wiemy jak się tym zająć żeby było bezpiecznie.

Ozonowanie pomieszczeń

Kalkulator Fotowaltaiki

Masz pytania? Zadzwoń: